Žloutkové bubliny, San Andrés, 150g Milovníci sladkého, pozor! Tyto rozkošné bublinky skrývají pod křupavou skořápkou z kvalitní čokolády tu nejjemnější náplň, která se jen rozplývá na jazyku. Vaječná příchuť přinese vzpomínky na vaječný likér, jehož chuť si zaslouží prostor rozhodně i mimo vánoční čas. Jsou balené jednotlivě, takže si je můžete vzít kamkoliv nebo je jednoduše sdílet s ostatními. Každý kousek tak bude perfektní.

Momentálně vyprodáno Zobrazit podobné produkty z kategorie
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

Tyto rozkošné bublinky skrývají pod křupavou skořápkou z kvalitní čokolády tu nejjemnější náplň, která se jen rozplývá na jazyku. Vaječná příchuť přinese vzpomínky na vaječný likér, jehož chuť si zaslouží prostor rozhodně i mimo vánoční čas. Jsou balené jednotlivě, takže si je můžete vzít kamkoliv nebo je jednoduše sdílet s ostatními. Každý kousek tak bude perfektní.Již čtvrtá generace v San Andrés připravuje jejich rodinné recepty z přírodních ingrediencí. Všechny jejich sladkosti a nugát se řídí výrobním procesem, který mísí tradici s inovací, a tím zajišťuje nejvyšší možnou kvalitu produktů.
65% náplň ( vaječný žloutkový konfit 25% (vaječný žloutek, cukr, glukózový sirup, konzervanty (kyselina sorbová)), kešu ořechy, cukr, žloutkové aroma, skořice, konzervanty (invertáza, kyselina sorbová a sorban draselný) 35% čokoládová poleva (kakao pasta, cukr, kakaové máslo, emulgátor: sójový lecitin a přírodní vanilkové aroma.) Kakao: minimálně 57 % v čokoládě Může obsahovat stopy ořechů, arašídů, sezamu, mléka a siřičitanů.
Výrobce San Andrés
Velikost balení 150 g
Země původu Španělsko

Chutná ještě lépe v kombinaci s