Fíky v čokoládě, bonboniera 6ks, Collectión, Rabitos Royale, 95g Představujeme Vám výjimečnou kolekci těch nejvybranějších čokoládových fíků Rabitos Royale. Bonboniéra obsahuje dva fíky v tmavé čokoládě s kapkou brandy, dva fíky v mléčné čokoládě se slaným karamelem a dva fíky v mléčné čokoládě s jahodovým nádechem. Božská delikatesa, která potěší každého milovníka výjimečných sladkostí.

299 Kč s DPH

Skladem

+
Celková cena: 299 Kč s DPH
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

Bonboniéra obsahující tři druhy fíkových delikates vynese do nebes kohokoli, kdo ji ochutná. Ty nejlepší středomořské fíky jsou řemeslně zpracovávány, plněny čokoládovými lanýži a následně obaleny v čokoládě s nádechem něčeho speciálního. Nevíte, jakou delikatesu z široké nabídky Rabitos Royale si vybrat? S touto bonboniérou vyzkoušíte hned tři lahůdky. Ať už půjde o fíky plněné lanýžem z bílé čokolády s jahodovým aroma a obalené v tenké vrstvě bílé čokolády, nebo o fíky plněné lanýžem z mléčné čokolády a slaného karamelu obalené v tenké vrstvě mléčné čokoládě, nebo o fíky s lanýžem z tmavé čokolády a brandy, okusíte delikatesu, do které se ihned zamilujete. 

Rabitos Royale je rodinný podnik specializující se na výrobu delikates z fíků a čokolády. Firma sídlí v městečku Almoharín v Extremaduře, která je proslulá po celém Španělsku svými vynikajícími fíky. Tato oblast má ojedinělé klima, které umožňuje pěstování odrůdy zvané “calabacita“. Tato odrůda se vyznačuje jedinečnou zralostí a vynikající sladkou chutí. Historie Rabitos Royale sahá do roku 1989, kdy manžele Valera a Felipu Nieva napadla myšlenka smíchat fíky s čokoládou. Výsledkem je originální a lahodná delikatesa, která si našla rychle zákazníky po celém světě. Dnes firmu vedou děti zakladatelů, které vylepšují výrobní postupy a zároveň se snaží udržet původní recepturu.

J

Jarmila22. 05. 2023

H

Hana28. 05. 2023

B

Božena25. 04. 2024

Tento produkt výborně chutná.

Výrobce Rabitos Royale
Velikost balení 95 g
Země původu Španělsko

Chutná ještě lépe v kombinaci s