Kumquat v čokoládě, Pablo Garrigos Ibanez, 120g Kumquat je citrusovitý plod připomínající malinkatý pomeranč. Jeho nahořklá a zároveň nakyslá chuť fantasticky doplňuje čokoládu a výsledek je opravdu překvapující. Rádi zkoušíte věci, co neznáte a užíváte si ten pocit překvapení? Přesně to Vás čeká, když ochutnáte kumquat v čokoládě. Tento nový objev opravdu stojí za to a je skvělý!

399 Kč s DPH

Není skladem

+
Celková cena: 399 Kč s DPH
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

Kumquat je citrusovitý plod připomínající malinkatý pomeranč. Jeho nahořklá a zároveň nakyslá chuť fantasticky doplňuje čokoládu a výsledek je opravdu překvapující. Rádi zkoušíte věci, co neznáte a užíváte si ten pocit překvapení? Přesně to Vás čeká, když ochutnáte kumquat v čokoládě. Tento nový objev opravdu stojí za to a je skvělý! 

Rodinná firma Pablo Garrigós Ibáñez již po desetiletí ručně vyrábí tradiční španělské turrony a čokolády. Jejich preciznost a smysl pro detail je řadí mezi TOP gourmet firmy ve Španělsku a díky tomu je najdete vždy po boku těch nejlepších značek. Pablo Garrigós Ibáñez má vizi dělat lidi šťastnými prostřednictvím svých výrobků, jejichž tvorbě věnuje maximální úsilí, aby výsledek byl nejlepší.

Manufaktura respektuje všechny tradiční postupy, které jsou v souladu s přírodou, a s velkou pečlivostí jsou vybírány všechny základní ingredience.

Hmotnost: 120 g

Původ: Španělsko

Jsme přímým dovozcem tohoto produktu.

Výrobce Pablo Garrigós Ibáñez
Velikost balení 120 g
Země původu Španělsko