• Vhodné k šunce
  • Vhodné k sýru

Oller de Mas, Petit Bernat Blanc, D.O. Pla de Bages, bílé víno, 0,75l Lahodné bílé víno z oblasti Pla de Bages slámově žluté barvy se zelenkavými odlesky. Vynikající víno k bílému masu se svěží ovocnou chutí.

Momentálně vyprodáno Zobrazit podobné produkty z kategorie
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

Vynikající bílé víno pochází z oblasti Pla de Bages, která  má středozemní klima vyznačující se nízkými srážkami a velkými rozdíly teplot. Vinice jsou starší 30 let a situované v 300 m n.m. Po ruční sklizni je hrozno lisováno a fermentováno v nerezových tancích 21 dní při kontrolované teplotě 16 °C. Víno má slámově žlutou barvu se zelenkavými odlesky a voní po čerstvém bílém ovoci (především hruškách a citrusech) a bílých květech s jemným bylinným aroma. Na patře je hladké a svěží s náznaky bílého ovoce, dlouhé doznění zakončené jemnou hořkostí. 

Vinařství Oller del Mas se rozkládá na místě restaurovaného středověkého hradu z 10. století. Má k dispozici půdu o výměře 600 ha, z toho 60 ha jsou ekologické vinice, na kterých se nepoužívá žádná chemie a jsou používany pouze organická hnojiva. 

Odrůda: Picapoll Blanc, Macabeo

Optimální teplota podávání je mezi 6°- 8°C. Vhodné k bílému masu, těstovinám. 

Obsah alkoholu: 12%

Objem lahve: 0,75l

Země původu: Španělsko, D.O. Pla de Bages

Jsme přímým dovozcem tohoto produktu.

Výrobce Oller del Mas
Ročník 2021
Oblast původu D.O. Pla de Bages
Obsah alkoholu 12 %
Odrůda Picapoll Blanc, Macabeo
Velikost lahve 0,75 l
Země původu Španělsko

Chutná ještě lépe v kombinaci s