Olivy Gordal s jalapeňos, Vegatoro, 350g Kvalitní olivy Gordal pěstované na španělských svazích jsou ručně plněny papričkami jalapeños, což jim dodává zajímavou pikantnost. Skvěle se hodí jako jednohubka při posezení s přáteli, pikantně dochutí také jakýkoli salát.

Momentálně vyprodáno Zobrazit podobné produkty z kategorie
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

Kvalitní zelené olivy Gordal jemné chuti pocházejí ze španělské Andalusie, kde načerpaly spoustu slunečních paprsků, díky kterým si udržují své nejlepší aroma a chuť. Olivy jsou ručně plněny papričkami jalapeños, které svou pikantností ohromí nejednoho gurmána. Jsou vhodné jako jednohubky, skvěle však doplní také jakýkoli salát či jiný pokrm.

Vynikající velké olivy Gordal jsou často také nazývaný jako královské. Název gordal (tlustý nebo macatý) dostaly díky kulatému tvaru a velké velikosti. Tyto olivy mají nízký obsah oleje a proto se zpracovávají téměř výhradně jako stolní olivy. Mají jemnou chuť, podobnou olivám manzanilla, a pevnou masitou texturu.

Olivy jsou významným zdrojem vitamínů A a E, železa, vápníku, draslíku a hořčíku. Navíc obsahují nenasycené mastné kyseliny a antioxidanty, díky kterým omezují riziko kardiovaskulárních chorob a rakoviny. 


Netto hmotnost: 350 g
Původ: Španělsko

Jsme přímým dovozcem tohoto výrobku.
Výrobce VEGATORO
Velikost balení 350 g
Odrůda oliv Gordal
Země původu Španělsko

Chutná ještě lépe v kombinaci s