O nás

Připravili jsme pro vás obrovský výběr těch nejlahodnějších španělských delikates. Ochutnávejte pokrmy, které servírují ty nejlepší restaurace. Pořiďte si některé z nich domů a dopřávejte si malý luxus ze Španělska každý den.

U nás najdete výbornou sušenou šunku jamón serrano či ibérico, choriza, foie gras, sýry - ať už typické ovčí manchego nebo chuťově zajímavé kozí sýry. Nabízíme také lahodné plody moře, extra panenské olivové oleje a samozřejmě španělská vína - máme nepřeberné množství, u nás si vybere každý.

Chybí vám španělská atmosféra? Přijďte k nám posedět, dát si tapas, kávu a skleničku dobrého vína. Rádi Vám připravíme v létě ledově vychlazenou a v zimě svařenou sangrii.

Po letech strávených ve Španělsku jsme se rozhodli přiblížit svým přátelům v České republice nejlahodnější delikatesy španělské gastronomie. Z koníčku se brzo stala radostná práce. V naší prodejně se můžete přesvědčit na vlastní oči. Tak vstupte a vybírejte…

Virtuální prohlídka prodejny

Juanjo představuje virtuální prodejnu: https://youtu.be/-oID84XbsU0

Náš team

Ing. Jaroslava Šnejdarová

Ing. Jaroslava Šnejdarová

PR, obchod

Po studiu na španělské Universidad Complutense de Madrid Jarka obohatila náš tým. Nyní má na starosti fungování našich online i kamenných obchodů. Jarka navíc absolvala kurz krájení jamónu od opravdových mistrů tohoto řemesla, proto ji častokrát můžete vidět na různých slavnostních večírcích, kde precizně krájí jamón.

Anka

Anka

tým sabores

Veškeré delikatesy zná jako své boty. Potřebujete poradit? Zeptejte se Anky, s radostí vždy pomůže a dá skvělé tipy. A ještě si u toho výborně popovídáte.

Anna

Anna

tým sabores

Nejhezčí kafíčka připraví Anička. Káva, to je její záliba, musíte ochutnat. A také vám vyrobí krásné dárkové koše přímo na míru vašim chutím. 

Míša

Míša

tým sabores

Míša má španělštinu v krvi, přijďte si procvičit její oblíbený jazyk. A pro váš mlsný jazýček ráda připraví výběr tapas a víno, co hrdlo ráčí.  

Tereza

Tereza

tým sabores

Pro Terku není nic problém. Ráda vám dá ochutnat její oblíbený sýr, šunku i víno. Co více si přát. :)

Ing. Jaroslava Šnejdarová

Juan José de los Santos

organizace eventů

Juanjo má na starosti organizování našich eventů a dalších akcí jako jsou trhy. Částokrát jej na nich můžete potkat jak výrazně gestikuluje. Jeho čeština je pro Čechy velmi pozoruhodná, každopádně jeho znalosti gastronomie jsou nepřekonatelné.

Alfonso J Fernandez

degustátor a sommeliér

Alfonso Fernandez se již přes 16 let profesionálně věnuje španělské gastronomii. Jeho zkušenosti a přehled nám v začátcích naší společnosti pomohly jít tou nejlepší možnou cestou. Cestou jedinečné kvality. Alfonso je pro nás nepostradatelný z jednoduchého důvodu - díky němu se k nám dostávají ty nejlepší kusy v dohodnutém čase.

Mgr. Liběna Urbanová

jednatelka společnosti

Po letitých zkušenostech se Liběna rozhodla dovážet ze Španělska nejlahodnější potraviny místní gastronomie. Z koníčku se brzo stala radostná práce, a nyní i odpovědnost.

Napsali o nás:
Alkobazar: K dobrému pití patří i dobré jídlo ... https://alkobazar.cz/k-dobremu-piti-patri-i-dobre-jidlo/