O nás

Připravili jsme pro vás obrovský výběr těch nejlahodnějších španělských delikates. Ochutnávejte pokrmy, které servírují ty nejlepší restaurace. Pořiďte si některé z nich domů a dopřávejte si malý luxus ze Španělska každý den. Doma  můžete vychutnávat plátky výborné sušené šunky jamon serrano či ibérico nebo kousek ovčího sýra. To vše doprovázené výborným španělským vínem! Snažíte-li se jíst zdravě, myslíme i na Vás! Široká řada BIO produktů určitě stojí za ochutnání.

Čeká vás oslava nebo párty a chcete přichystat hostům zajímavé pohoštění? Vybírejte z nepřeberného množství mořských plodů, salámků, olivových olejů nebo šumivých vín.

Sháníte dárek pro přítele, nebo pro tatínka? Zcela jistě jim udělá radost kvalitní červené víno. Chcete být více originální? Obdarujte ho kýtou sušené šunky jamon serrano se stojánkem a nožem zabalené v nádherném elegantním černém kufříku. Milým dárkem pro maminku nebo  pro přítelkyni by mohlo být třeba růžové šumivé víno nebo fíky v belgické čokoládě.

Po letech strávených ve Španělsku jsme se rozhodli přiblížit svým přátelů v České republice nejlahodnější delikatesy španělské gastronomie. Z koníčku se brzo stala radostná práce. V našich prodejnách se můžete přesvědčit na vlastní oči. Tak vstupte a vybírejte…

Náš team

Ing. Jaroslava Šnejdarová

PR, obchod

Po studiu na španělské Universidad Complutense de Madrid Jarka obohatila náš tým. Nyní má na starosti fungování našich online i kamenných obchodů. Jarka navíc absolvala kurz krájení jamonu od opravdových mistrů tohoto řemesla, proto jí častokrát můžete vidět na různých slavnostních večircích, kde precizně krájí jamon.

Alfonso J Fernandez

degustátor a sommeliér

Alfonso Fernandez se již přes 16 let profesionálně věnuje španělské gastronomii. Jeho zkušenosti a přehled nám v začátcích naší společnosti pomohli jít tou nejlepší možnou cestou. Cestou jedinečné kvality. Alfonso je pro nás nepostradatelný z jednoduchého důvodu. Díky němu se k nám dostávají ty nejlepší kusy v dohodnutém čase.

Juan José de los Santos

organizace eventů

Juanjo má na starosti organizování našich eventů a dalších akcí jako jsou trhy. Částokrát jej na nich můžete potkat jak nahlas gestikuluje. Jeho čeština je pro Čechy velmi pozoruhodná, každopádně jeho znalosti gastronomie jsou nepřekonatelné.

Mgr. Liběna Urbanová

jednatelka společnosti

Po letitých zkušeností ze Španělsku se Liběna rozhodla dovážet ze Španělska nejlahodnější potraviny španělské gastronomie. Z koníčku se brzo stala radostná práce, nyní i odpovědnost.