O nás

Připravili jsme pro vás obrovský výběr těch nejlahodnějších španělských delikates. Ochutnávejte pokrmy, které servírují ty nejlepší restaurace. Pořiďte si některé z nich domů a dopřávejte si malý luxus ze Španělska každý den.

U nás najdete výbornou sušenou šunku jamon serrano či ibérico, choriza, foie gras, sýry - ať už typické ovčí manchego nebo chuťově zajímavé kozí sýry. Nabízíme také lahodné plody moře, extra panenské olivové oleje a samozřejmě španělská vína - máme nepřeberné množství, u nás si vybere každý.

Chybí vám španělská atmosféra? Přijďte k nám posedět, dát si tapas, kávu a skleničku dobrého vína. Rádi Vám připravíme v létě ledově vychlazenou a v zimě svařenou sangrii.

Po letech strávených ve Španělsku jsme se rozhodli přiblížit svým přátelů v České republice nejlahodnější delikatesy španělské gastronomie. Z koníčku se brzo stala radostná práce. V naší prodejně se můžete přesvědčit na vlastní oči. Tak vstupte a vybírejte…

Náš team

Ing. Jaroslava Šnejdarová

PR, obchod

Po studiu na španělské Universidad Complutense de Madrid Jarka obohatila náš tým. Nyní má na starosti fungování našich online i kamenných obchodů. Jarka navíc absolvala kurz krájení jamonu od opravdových mistrů tohoto řemesla, proto jí častokrát můžete vidět na různých slavnostních večircích, kde precizně krájí jamon.

Alfonso J Fernandez

degustátor a sommeliér

Alfonso Fernandez se již přes 16 let profesionálně věnuje španělské gastronomii. Jeho zkušenosti a přehled nám v začátcích naší společnosti pomohli jít tou nejlepší možnou cestou. Cestou jedinečné kvality. Alfonso je pro nás nepostradatelný z jednoduchého důvodu. Díky němu se k nám dostávají ty nejlepší kusy v dohodnutém čase.

Juan José de los Santos

organizace eventů

Juanjo má na starosti organizování našich eventů a dalších akcí jako jsou trhy. Částokrát jej na nich můžete potkat jak nahlas gestikuluje. Jeho čeština je pro Čechy velmi pozoruhodná, každopádně jeho znalosti gastronomie jsou nepřekonatelné.

Mgr. Liběna Urbanová

jednatelka společnosti

Po letitých zkušeností ze Španělsku se Liběna rozhodla dovážet ze Španělska nejlahodnější potraviny španělské gastronomie. Z koníčku se brzo stala radostná práce, nyní i odpovědnost.