Olivy velké bez pecky, Gordal, Aceitunas Losada, 345g Velké olivy Gordal bez pecky se vyznačují jemnou chutí a pevnou masitou strukturou. Jsou naloženy v jemně hořkoslaném nálevu, díky kterému maximálně vynikne jejich plná chuť. Skvělá jednohubka k vínu nebo pivu!

159 Kč s DPH

Skladem

+
Celková cena: 159 Kč s DPH
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

Odrůda Gordal je původní sevillská odrůda, která je vysoce ceněna pro svou chuť a velikost. Často se označuje jako královna mezi olivami. Má nízký obsah oleje, a proto se hodí především k přímé konzumaci - buď jen tak, přímo ze sklenice, nebo v domácí tapenádě. 

Aceitunas Losada je španělská rodinná firma zabývající se pěstováním a prodejem oliv již od roku 1961. Olivovníky se rozkládají na ploše 12,5 tisíce kilometrů čtverečních v krásné oblasti Carmona u Sevilly. Až do roku 2009 byla veškerá produkce určena pouze pro španělský trh, v posledních letech však již vyvážejí do celého světa. Díky tomu, že si olivy sami pěstují, produkt a celý proces výroby skvělě znají a vědí, co potřebuje. Firma dbá na tradiční ruční sběr a každý plod je od svého zrání několikrát kontrolován. Díky tomu se vám do rukou dostane produkt prvotřídní kvality.
  •       Gordal olivy,
  •       voda,
  •       sůl,
  •       látky zvýrazňující chuť (E621),
  •       regulátory kyselosti (E270, E330)
Výrobce Aceitunas Losada
Velikost balení 345 g
Odrůda oliv Gordal
Země původu Španělsko