Směs přírodních oliv, Carmona, Aceitunas Losada, 345g Směs vybraných španělských oliv různých druhů potěší zejména ty, kteří mají problém rozhodnout se, zda otevřít spíše skleničku černých nebo raději zelených. Vynikající mix uspokojí každý mlsný jazýček! Doporučujeme jako tapas k dobrému kvalitnímu vínu.

159 Kč s DPH

Skladem

+
Celková cena: 159 Kč s DPH
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

Vynikající směs přírodních španělských oliv různých odrůd (Gordal, Cuquillo, Cornicabra, Zoraleña) naložených v lahodném slaném láku. Výborně se hodí především k uzobávání při konverzaci nad sklenicí vína či piva.  
Aceitunas Losada je španělská rodinná firma zabývající se pěstováním a prodejem oliv již od roku 1961. Olivovníky se rozkládají na ploše 12,5 tisíce kilometrů čtverečních v krásné oblasti Carmona u Sevilly. Až do roku 2009 byla veškerá produkce určena pouze pro španělský trh, v posledních letech však již vyvážejí do celého světa. Díky tomu, že si olivy sami pěstují, produkt a celý proces výroby skvělě znají a vědí, co potřebuje. Firma dbá na tradiční ruční sběr a každý plod je od svého zrání několikrát kontrolován. Díky tomu se vám do rukou dostane produkt prvotřídní kvality.
Výrobce Aceitunas Losada
Velikost balení 345 g
Odrůda oliv Zoraleña, Verdial, Gordal, Cuquillo, Cornicabra
Země původu Španělsko