Marmeláda lesní ovoce, Las Doňas, 285g Lesní jahody, borůvky, ostružiny a červený rybíz zalijí vaše ústa sladkokyselou chutí, která uspokojí i ty nejmlsnější jazýčky. Prvotřídní marmeláda, která nejlépe vynikne v kombinaci se zvěřinou nebo foie gras.

159 Kč s DPH

Skladem

+
Celková cena: 159 Kč s DPH
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

100% přírodní marmeláda vyrobená z plodů té nejvyšší kvality. Marmeláda neobsahuje žádné zvýrazňovače chuti, zahušťovadla, želírující látky, a dokonce ani pektin. Její chuť nejlépe vynikne v kombinaci se zvěřinou a foie gras, hodí se však také k dochucení jogurtů, zmrzlin nebo pomerančové šťávy. V kombinaci s kari skvěle podtrhne chuť jakéhokoli bílého masa.
Za značkou Las Doñas stojí tři sestry z Andalusie, které se před několika lety rozhodly, že ze svých spíží vytáhnou lahodné domácí marmelády a začnou podnikat. Začaly vyrábět džemy podle tradiční receptury a výsledkem jsou domácí přírodní produkty bez chemických přísad, které si našly místo v mnoha gurmánských obchodech a získaly si fanoušky po celém Španělsku.
Plotna, ovoce, cukr, radost, pokora a jednoduchost, to jsou jediné ingredience, které sestry používají. A bude to asi pravda, protože tak výjimečné chuti nedosáhnete náhodou a už vůbec ne, pokud do díla nevložíte trochu lásky. Samy říkají, že proces výroby ničím neurychlují: "Pokud je ovoce potřeba vařit tři hodiny, vaříme ho tři hodiny, pokud pět, vaříme ho pět." Výsledkem je tak skutečná neřest, na které se stanete závislými! 
  • 56% jahody
  • 15% (ostružina, borůvka, malina, rybíz)
  • 26% cukr
  • 3% citrusový pektin
  • 100% přírodní produkt bez barviv a konzervačních látek
Výrobce Las Doňas
Velikost balení 285 g
Země původu Španělsko