Marmeláda lesní ovoce, Las Doňas, 285g Lesní jahody, borůvky, ostružiny a červený rybíz zalijí vaše ústa sladkokyselou chutí, která uspokojí i ty nejmlsnější jazýčky. Prvotřídní marmeláda, která nejlépe vynikne v kombinaci se zvěřinou nebo foie gras.

159 Kč s DPH

Skladem

+
Celková cena: 159 Kč s DPH
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

100% přírodní marmeláda vyrobená z plodů té nejvyšší kvality. Marmeláda neobsahuje žádné zvýrazňovače chuti, zahušťovadla, želírující látky, a dokonce ani pektin. Její chuť nejlépe vynikne v kombinaci se zvěřinou a foie gras, hodí se však také k dochucení jogurtů, zmrzlin nebo pomerančové šťávy. V kombinaci s kari skvěle podtrhne chuť jakéhokoli bílého masa.
Za značkou Las Doñas stojí tři sestry z Andalusie, které se před několika lety rozhodly, že ze svých spíží vytáhnou lahodné domácí marmelády a začnou podnikat. Začaly vyrábět džemy podle tradiční receptury a výsledkem jsou domácí přírodní produkty bez chemických přísad, které si našly místo v mnoha gurmánských obchodech a získaly si fanoušky po celém Španělsku.
Plotna, ovoce, cukr, radost, pokora a jednoduchost, to jsou jediné ingredience, které sestry používají. A bude to asi pravda, protože tak výjimečné chuti nedosáhnete náhodou a už vůbec ne, pokud do díla nevložíte trochu lásky. Samy říkají, že proces výroby ničím neurychlují: "Pokud je ovoce potřeba vařit tři hodiny, vaříme ho tři hodiny, pokud pět, vaříme ho pět." Výsledkem je tak skutečná neřest, na které se stanete závislými! 
Výrobce Las Doňas
Velikost balení 285 g
Země původu Španělsko