Marmeláda hruška a amaretto, Las Doňas, 285g 100% přírodní marmeláda, která kombinuje sladkou chuť hrušek s nahořklou chutí amaretta. Výsledkem je lahodná skladba chuti a vůně, které okamžitě propadnete. Skvělá na čerstvý chléb nebo jako náplň do listového těsta.

159 Kč s DPH

Skladem

+
Celková cena: 159 Kč s DPH
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

Marmeláda prvotřídní kvality a jedinečné chuti, ve které se snoubí sladká chuť hrušek a nahořklá chuť amaretta. Jedná se o 100% přírodní produkt, který neobsahuje žádné zvýrazňovače chuti, zahušťovadla, želírující látky, a dokonce ani pektin; pouze hrušky, amaretto, trochu citronu a cukr. Skvěle se hodí jako náplň do listového těsta, k dochucení jogurtů, zmrzlin i čokolád.
Za značkou Las Doñas stojí tři sestry z Andalusie, které se před několika lety rozhodly, že ze svých spíží vytáhnou lahodné domácí marmelády a začnou podnikat. Začaly vyrábět džemy podle tradiční receptury a výsledkem jsou domácí přírodní produkty bez chemických přísad, které si našly místo v mnoha gurmánských obchodech a získaly si fanoušky po celém Španělsku.
Plotna, ovoce, cukr, radost, pokora a jednoduchost, to jsou jediné ingredience, které sestry používají. A bude to asi pravda, protože tak výjimečné chuti nedosáhnete náhodou a už vůbec ne, pokud do díla nevložíte trochu lásky. Samy říkají, že proces výroby ničím neurychlují: "Pokud je ovoce potřeba vařit tři hodiny, vaříme ho tři hodiny, pokud pět, vaříme ho pět." Výsledkem je tak skutečná neřest, na které se stanete závislými! 
D

David02. 01. 2023

  • 73% hruška
  • cukr
  • citron
  • amaretto
  • citrusový pektin
  • přírodní produkt bez barviv a konzervačních látek
Výrobce Las Doňas
Velikost balení 285 g
Země původu Španělsko