Hořčičnomedový dresink, Las Doňas, 285g Lahodná zálivka z medu, hořčice, olivového oleje a malinového octu je skvělou variantou, jak dochutit salát nebo kuřecí maso. Hodí se vždy, když máte chuť na něco trochu jiného anebo nemáte čas na vlastní zálivku.

159 Kč s DPH

Skladem

+
Celková cena: 159 Kč s DPH
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

Klasická medovohořčičná zálivka, která je ozvláštněna kapkou malinového octa, vykouzlí z vašich salátů nezapomenutelný zážitek. 100% přírodní produkt, který neobsahuje žádné zvýrazňovače chuti ani barviva. Výborná k dochucení salátů, drůbeže a různých jednohubek, například foie gras.
Za značkou Las Doñas stojí tři sestry z Andalusie, které se před několika lety rozhodly, že ze svých spíží vytáhnou lahodné domácí marmelády a začnou podnikat. Začaly vyrábět džemy podle tradiční receptury a výsledkem jsou domácí přírodní produkty bez chemických přísad, které si našly místo v mnoha gurmánských obchodech a získaly si fanoušky po celém Španělsku.
Plotna, ovoce, cukr, radost, pokora a jednoduchost, to jsou jediné ingredience, které sestry používají. A bude to asi pravda, protože tak výjimečné chuti nedosáhnete náhodou a už vůbec ne, pokud do díla nevložíte trochu lásky. Samy říkají, že proces výroby ničím neurychlují: "Pokud je ovoce potřeba vařit tři hodiny, vaříme ho tři hodiny, pokud pět, vaříme ho pět." Výsledkem je tak skutečná neřest, na které se stanete závislými! 
Výrobce Las Doňas
Velikost balení 285 g
Země původu Španělsko

Chutná ještě lépe v kombinaci s