Kandovaná cibule, La Cuna, 85g Kandovaná cibule La Cuna je velmi univerziální produkt, který Vás v kuchyni rozhodně nezklame. V receptuře používají olivový olej s Pedro Ximenez, tato kombinace přináší velmi zajímavý výsledek.

129 Kč s DPH

Skladem

+
Celková cena: 129 Kč s DPH
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

Kandovaná cibule La Cuna je velmi univerziální produkt, který Vás v kuchyni rozhodně nezklame. V receptuře používají olivový olej s Pedro Ximenez, tato kombinace přináší velmi zajímavý výsledek. Mastná cibule (kvůli redukci PX a olivového oleje) je krémová a sladká. Ideální pro kombinání s masem, rybami, foie gras nebo sýrem. Rozhodně za vyzkoušení stojí také spolu s cibulovou polévkou nebo při přimíchání trochu vody, tak Vás vznikne skvělé omáčka například ke zvěřině. Jednoduše produkt, který musí být vždy po ruce.
Ve firmě La Cuna chtějí vyjádřit potěšení z dobrého jídla a důležitost špičkových kvalitních surovin. Všechny jejich suroviny pocházejí z regionů Španělska, kde jsou pěstovány přirozeně a především s velkou péčí. Všechny jejich výrobky jsou prezentovány ve skleněných nádobách zdobených v nejčistším tradičním stylu. V La Cuna jsou všechny ingredience přírodní, bez konzervačních látek, barviv a přísad. Výrobky navíc sterilizují starou metodou vodní lázně.
M

Marie18. 05. 2023

  • cibule (63%)
  • sladké víno
  • cukr
  • olivový olej
Výrobce La Cuna
Velikost balení 85 g
Země původu Španělsko

Chutná ještě lépe v kombinaci s