Josper kastrol 24cm Kastroly24 cm. Ideální k přípravě vajíček, mořských pokrmů, ryb, zeleniny, krevet nebo malých pokrmů. Další Velikosti jsou 16, 20, 28 cm. Kastrol je možno servírovat přímo na stůl, aby zákazním dostal pokrm s udržovanou teplotou po delší dobu. Ke každému kastrolu lze pořídit i skleňenou poklici Pirex s bakelitovým držákem. Poklice velikosti 24 a 28 cm jsou také k dostání v aluminiové podobě. 

2 199 Kč s DPH

Skladem

+
Celková cena: 2 199 Kč s DPH
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

Výsledkem fůze ruční práce a nejnovějších tehnologií se zrodilo nádobí Josper složené z kastolů a plechů Gastronorm z aluminia zpracovaného ruční výrobou. Detaální ruční technika výroby materiálu zaručuje rychlé a rovnoměrné rozložení tepla, které je základem pro perfektní přípravu jídel. Spodní část doplňků je opracována diamantem, čímž je zaručen nejvhodnější kontakt s výsokými teplotami v peci. Výsledkem je zdravá a rychlá forma přípravy pokrmů. Dopńky jsou obaleny teflonem nejvyšší kvality s cílem garantovat dlouhou životnost a otimální výsledky při používání. 

Nadstandartní technologie umožňují posunout pec Josper do nové dimenze. Josper se nepoužívá pouze jako uzavřená barbacoa, nýbrž se dá využít i k přípravě nespočtu pokrmů v kastrolech a tácích Gastronorm, dávajíc produktům nádherné aroma po přírodním dřevě

Výrobce Josper
Země původu Španělsko