Joselito paleta plátky 70g Lahodné plátky šunky Paleta Ibérica de bellota překvapí svou jemností a šťavnatostí. Zrála 24 měsíců a obsahuje pouze kvalitní maso a mořskou sůl. Proces výroby šunek JOSELITO je opravdu jedinečný. Zachovává staré tradice, které se snoubí s elegancí a jednoduchostí kvalitního produktu.

599 Kč s DPH

Skladem

+
Celková cena: 599 Kč s DPH
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

Lahodná šunka nakrájená na tenké plátky se vyznačuje jemnou strukturou a šťavnatostí. Při její výrobě se nepoužívají žádné umělé konzervanty, pouze mořská sůl.

Paleta Iberica de Bellota JOSELITO je přední noha z černých polodivokých iberských vepřů. Paleta se od Jamonu liší nejen svou velikostí, ale také chutí masa. Zatímco jamon je šťavnatější, paleta nabízí škálu různé intenzity chutí a tuk není v tak tenkých žilkách infiltrován do struktury svaloviny. V doznění je paleta lehce nasládlá a velmi delikátní. 

Firma JOSELITO má již více než stoletou tradici ve výrobě jamonu. Celý proces výroby je pod velmi pečlivou kontrolou. Šunky JOSELITO se dnes vyrábí přesně tak, jak je dělali pradědečkové současných tvůrců. Postupem času si získaly svou jedinečností fanoušky nejen ve Španělsku. 

Firma JOSELITO vlastní tisíce hektarů dubových hájů v oblasti kolem Salamanky, kde se pasou černá polodivoká prasata a žerou žaludy, které obsahují velké množství nenasycených mastných kyselin. Ty pomáhají redukovat "špatný cholesterol" a zvyšují hladinu "dobrého cholesterolu". Firma je téměř posedlá kontrolou kvality života prasat. Iberská prasata žijou tak, jak by žila volně v přírodě. Jsou šťastná, nemají žádný stres. Každé prase má k dispozici cca 3 hektarů půdy. 

Výrobce: JOSELITO (Salamanca, Španělsko)

Jsme přímým dovozcem tohoto produktu

  • Vepřová iberská sušená šunka
  • Mořská sůl
Výrobce Joselito
Velikost balení 70 g
Země původu Španělsko