Joselito, Jamón Paleta iberica Gran Reserva, šunka s kostí, 5-6,5kg Lahodná šunka zrající přes 24 měsíců je delikátní pochoutka, která oslní každého gurmána. Maso pochází z černých prasat, která se živí výhradně žaludy, a proto je jejich maso tak skvělé. Firma Joselito se specializuje na výrobu jamónu a je zárukou kvality.

Cena za kg / 1 399 Kč

6 995 Kč s DPH

Skladem

+
Celková cena: 6 995 Kč s DPH
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

Paleta Iberica de Bellota Joselito je přední noha z černých polodivokých iberských vepřů. Paleta se od jamónu liší nejen svoji velikostí, ale také chutí masa. Zatímco jamón je šťavnatější, paleta nabízí škálu různé intenzity chutí a tuk není v tak tenkých žilkách infiltrován do struktury svaloviny. V doznění je paleta lehce nasládlá a velmi delikátní. Maso se nasolí a suší v přírodních sušárnách po dobu miniálně 24 měsíců. Neobsahuje žádné umělé konzervanty ani barviva. 

Firma JOSELITO se zaměřuje na výrobu španělských jamonů a dalších tradičních uzenin. Vlastní tisíce hektarů dubových hájů v oblasti kolem Salamanky, kde se pasou černá polodivoká prasata, žerou žaludy a žijí tak, jak by žila volně v přírodě. Žaludy obsahují velké množství nenasycených mastných kyselin, které pomáhají redukovat "špatný cholesterol" a zvyšují hladinu "dobrého cholesterolu". Proto je maso z iberských prasat zdravé.

Hmotnost: cca 5,5-6,5kg

Výrobce: JOSELITO (Salamanca, Španělsko)

Jsme přímým dovozcem tohoto produktu

Cena se může změnit pokud nebude odpovídat váha produktu.

  • Vepřová iberská sušená šunka
  • Mořská sůl
Výrobce Joselito
Velikost balení 5000 g
Země původu Španělsko

Chutná ještě lépe v kombinaci s