Jamón Serrano Trevélez, 100% Natural, šunka s kostí, Jamones de Juviles, 17-20 měsíců, cca 8 - 8,5kg Jamón Serrano de Trevélez je šťavnatá delikatesa prvotřídní kvality, která se vyrábí v souladu s tradičními řemeslnými postupy. Doba zrání této šunky je 17 až 20 měsíců a k jejímu osolení se používá přesně zvolené množství mořské soli. Díky tomu má šunka vyváženou chuť, nízký obsah soli a dokonale šťavnatou strukturu. Exkluzivní lahůdka, kterou ocení každý milovník španělské kuchyně.

4 400 Kč s DPH

Skladem

+
Celková cena: 4 400 Kč s DPH
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

Jamón Serrano Gran Reserva s kostí s označením původu "De Trevélez" pochází ze zasněžené oblasti Sierra Nevada. Rodinná firma Jamones de Juviles nechává jamón pomocí tradičních metod vyzrát na čerstvém horském vzduchu minimálně 17 měsíců. Tento roky osvědčený postup zaručuje neopakovatelnou chuť jamónu. Vybírají se pouze kusy, které plní vysoká kritéria, a tím je zajištěna jedinečná chuť i výjimečná šťavnatost. Tento jamón je zcela přírodním produktem bez použití jakýchkoliv konzervantů či chemických aditiv. Celý jamón s kostí váží cca 8 - 8,5kg.

Jamones de Juviles je španělská rodinná firma vyrábějící již po čtyři generace prvotřídní španělské šunky. V srdci přírodního parku Sierra Nevada v nadmořské výšce 1 250 m n. m. má více než 10 000 m2 přírodních secadorů, tedy zařízení určených k sušení šunky. Díky znalosti přírodních podmínek a jejich vlivu na šunky, pečlivě zvolené době osolení každého kousku a nezaměnitelnému klimatu vznikají šunky vysoké kvality, ve kterých se odráží čistá chuť přírody.

  • Vepřová sušená šunka 
  • Mořská sůl 
  • Bez konzervantů 
Výrobce Jamones de Juviles
Země původu Španělsko

Chutná ještě lépe v kombinaci s