Jamon Iberico de Cebo bez kosti Jamon Iberico de Cebo z oblasti Extremadura. Celý vykoštěný jamon váží cca 4-4,5kg. Uvedená cena je za celý kus. Vykoštěný Jamón dostanete vakuově zabalený.

Cena za kg / 1 990 Kč

199 Kč s DPH

Skladem

+
Celková cena: 199 Kč s DPH
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

Jamon Iberico de Cebo z oblasti Extremadura. Jená se o vyjímečnou šunku z černých polodivokých prasátek. Jakmile prase nedosáhne v průběhu montanery (vykrmování) požadované hmotnosti, je nutno jej po jejím skončení dokrmit běžným organických krmení většinou obilím a luštěninami. Narozdíl od šunek Bellota nejsou prasata s označením Cebo chována pouze ve volné přírodě, tudíž se neživí pouze žaludy a přírodním krmivem. Celý jamon váží cca 5kg.
Co do chuťových zážitků lze srovnat jenom s pravým kaviárem, husími játry a nejlepšími víny. Černá prasate ve vybraných oblastech se krmí pouze žaludy. Iberské prase má zvláštní genetickou vadu. Jeho svalstvo je tak málo kompaktní, umožňuje, aby do něj pronikaly nenasycené mastné kyseliny. Plátek iberské šunky je doslova protkán žilkami tuku, a proto je delikatesně jemný. 
Doporučujeme objednávat výseč po celých kg - např. 1kg, 2kg, 3kg - Výseč je vakuově balená
Zraje 24 měsíců
původ: Španělsko Extremadura
Jsme přímým dovozcem tohoto produktu
J

Jaroslav 17. 12. 2022

J

Jiří19. 03. 2024

  • Vepřová iberská sušená šunka
  • Mořská sůl
  • Konzervanty(E-252)
  • Antioxidanty(E-301)
Země původu Španělsko

Chutná ještě lépe v kombinaci s