Jamón Alpujarra Duroc, šunka bez kosti, Jamones de Juviles Jamón Alpujarra Duroc je vynikající šunka zrající po dobu 24 měsíců, která je dodávána bez kosti. Díky tomu je takřka ihned připravena k servírování. Šunky Duroc se vyznačují nádherně masitou strukturou, vysokým obsahem tuku a vynikající přírodní chutí, která se Vám v ústech rozlije již při prvním soustu. Doporučujeme ke sklenici kvalitního červeného vína.

Cena za kg / 1 290 Kč

129 Kč s DPH

Skladem

+
Celková cena: 129 Kč s DPH
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

Lahodná šunka Jamón Alpujarra Duroc zrající 24 měsíců je tím pravým pro milovníky kvalitního masa. Prasátka z plemene Duroc jsou vzdálení příbuzní iberských černých prasat. Jejich podobná genetika umožňuje, aby jemné žilky tuku pronikly do nekompaktní svaloviny a vytvořily typické mramorování. V Evropě a především ve Španělsku patří mezi jedny z nejchovanějších vepřů a často se kříží s dalšími druhy. Šunka se lehce nasolí pečlivě zvoleným množstvím soli, díky čemuž se rozvine její znamenitá masitá chuť. Tento jamón je zcela přírodním produktem bez použití jakýchkoliv konzervantů či chemických aditiv. Tento jamón váží přibližně 5 kg.

Jamones de Juviles je španělská rodinná firma vyrábějící již po čtyři generace prvotřídní španělské šunky. V srdci přírodního parku Sierra Nevada v nadmořské výšce 1 250 m n. m. má více než 10 000 m2 přírodních secadorů, tedy zařízení určených k sušení šunky. Díky znalosti přírodních podmínek a jejich vlivu na šunky, pečlivě zvolené době osolení každého kousku a nezaměnitelnému klimatu vznikají šunky vysoké kvality, ve kterých se odráží čistá chuť přírody.

M

Martina01. 11. 2023

Také hodně kupujeme

  • Vepřová sušená šunka 
  • Mořská sůl
Výrobce Jamones de Juviles
Země původu Španělsko

Chutná ještě lépe v kombinaci s