Jamón Alpujarra Duroc, šunka s kostí, 24 měsíců, Jamones de Juviles, 8,5-9,5kg Jamón Alpujarra Duroc je vynikající šunka zrající přírodním způsobem 24 měsíců. Šunka se lehce nasolí pečlivě zvoleným množstvím soli, díky čemuž se rozvine její znamenitá masitá chuť. Již při prvním soustu se Vám v ústech rozlije čistá chuť masa, kterou umocňuje jemná struktura. Doporučujeme ke sklenici kvalitního červeného vína.

4 500 Kč s DPH

Skladem

+
Celková cena: 4 500 Kč s DPH
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

Lahodná šunka Jamón Alpujarra Duroc zrající 24 měsíců je tím pravým pro milovníky kvalitního masa. Prasátka z plemene Duroc jsou vzdálení příbuzní iberských černých prasat. Jejich podobná genetika umožňuje, aby jemné žilky tuku pronikly do nekompaktní svaloviny a vytvořily typické mramorování. 

Šunky Duroc se vyznačují nádhernou masitou strukturou, vysokým obsahem tuku a vynikající přírodní chutí. Neobsahují žádná aditiva ani konzervanty, díky čemuž si můžete vychutnat čistou chuť masa. Celá jamón váží cca 8kg.

Jamones de Juviles je španělská rodinná firma vyrábějící již po čtyři generace prvotřídní španělské šunky. V srdci přírodního parku Sierra Nevada v nadmořské výšce 1 250 m n. m. má více než 10 000 m2 přírodních secadorů, tedy zařízení určených k sušení šunky. Díky znalosti přírodních podmínek a jejich vlivu na šunky, pečlivě zvolené době osolení každého kousku a nezaměnitelnému klimatu vznikají šunky vysoké kvality, ve kterých se odráží čistá chuť přírody.

  • Vepřová sušená šunka 
  • Mořská sůl
Výrobce Jamones de Juviles
Země původu Španělsko

Chutná ještě lépe v kombinaci s