Jamon Iberico de Bellota, 36 měsíců, šunka s kostí, Jamones Blázquez, 8 - 9kg Šunka pochází z černých iberských prasat, která mají ojedinělou genetickou vlastnost, díky které je svalstvo tak málo kompaktní, že umožňuje, aby do něj pronikaly mastné kyseliny. Plátek iberské šunky je tak doslova protkán žilkami tuku, a proto je lahodně jemný. Označení "de bellota" znamená, že jsou prasata živena výhradně žaludy a trávou ve volné přírodě. Šunka zraje tradičními postupy po dobu minimálně 36 měsíců.

16 999 Kč s DPH

Skladem

+
Celková cena: 16 999 Kč s DPH
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

Šunka pochází z černých iberských prasat, která mají ojedinělou genetickou vlastnost, díky které je svalstvo tak málo kompaktní, že umožňuje, aby do něj pronikaly mastné kyseliny. Plátek iberské šunky je tak doslova protkán žilkami tuku, a proto je lahodně jemný. Označení "de bellota" znamená, že jsou prasata živena výhradně žaludy a trávou ve volné přírodě. Šunka zraje tradičními postupy po dobu minimálně 36 měsíců. 
Jamones Blázquez je španělská společnost, která se zabývá výrobou uzenin, především tradičního španělského jamónu. Její historie se začala psát již v roce 1932 v malé kastilsko-leonské vesnici Crespos, kdy se Isidoro Blázquez a jeho žena Teresa Martín rozhodli vyrábět kvalitní španělské šunky z těch nejlepších iberských vepřů. Jejich smysl pro detail, tradiční postupy a jen to nejkvalitnější maso dávají již po desetiletí vzniknout těm nejlepším delikatesám určeným jen pro ty nejvybranější jazýčky. Jejich produkty značky Admiración (v překladu obdiv) jsou oceněny řadou cen (mezi nimi např. ITQI) a můžete je najít v nabídce těch nejvybranějších podniků ve více než 30 zemích světa.
Rodina Blázquez zná celý rodokmen každého zvířete, kontroluje každý jeho krok a snaží se o ty nejlepší podmínky, které jdou ruku v ruce se zásady ekologického zemědělství. 
Hmotnost: 8 - 9 kg. Cena se může změnit pokud nebude odpovídat váha produktu.
Původ: Španělsko, Guijuelo
Výrobce: Jamones Blázquez
Jsme přímým dovozcem tohoto produktu.
Výrobce Jamones Blázquez
Země původu Španělsko