Fík v belgické čokoládě s brandy, Rabitos royale, 18g Sušený fík je obalen v kvalitní belgické čokoládě a doplněn o kapku brandy. Praktické balení potěší každého gurmána a milovníka sladkého. Fíky pocházejí z ekologického zemědělství, což zaručuje čistou kvalitu.
29 Kč s DPH
Skladem

Královské fíky plněné čokoládovou trufou a lá brandy zalité tenkou vrstvou hořké čokolády.
La higuera je španělský výraz pro biblický strom fíkovník, který se pěstoval od Asie až po celou oblast Středomoří. Jeho plod - fík - byl jednou z nejvíce vyhledávaných pochoutek napříč středomořskými kulturami po celou historii lidstva. Fík je významný nejen pro svou chuť, ale i pro své výjimečné nutriční vlastnosti.
Byl to oblíbený pokrm Platona, ve skutečnosti je známý jako ovoce filozofů. La Higuera alias Rabitos Royale je rodinný podnik založený v roce 1989, který se nachází v Extramaduře, konkrétně v obci Almoharín, která je proslulá po celém Španělsku svými vynikajícími fíky. Tato oblast má ojedinělé klima, které umožňuje pěstování odrůdy zvané “calabacita“. Tato odrůda se vyznačuje jedinečnou zralostí a vynikající sladkou chutí.
Do poznámky prosím uveďte o jaké fíky máte zájem.
Výrobce | Rabitos Royale |
---|---|
Země původu | Španělsko |