Doprava a doručení zboží

 1. Prostřednictvím zásilkových společností celé území ČR mimo Prahu
  • Cena 99 Kč včetně DPH,
  • dodání do 24 hodin od převzetí zboží u naší firmy,
  • počítají se pracovní dny, nikoliv víkendy a svátky.
 2. Doprava kurýr (Praha)
  • Cena 129 Kč včetně DPH,
  • garantována je dodávka tentýž den od převzetí zboží u naší firmy.
 3. Osobní odběr zboží je možné domluvit telefonicky.

V případě jakýchkoli dotazů či problémů spojených s dopravou jsme Vám k dispozici na: js@edelikatesy.cz (pracovní dny 8:30-17:30)

Dodací lhůta, čas a místo doručení

Obvyklá dodací lhůta je do 3 dnů od objednávky. Běžné dodací časy zásilkových společností (rozvoz mimo Prahu) jsou 9:00-18:00 každý pracovní den. Rozvoz po Praze realizovaný kurýrní službou je možný i mimo tyto uvedené hodiny.

Před dodávkou zboží bude společnost Sabores s.r.o. odběratele kontaktovat a termín dodání bude oběma stranami odsouhlasen. Zásilka může být poslána na libovolnou adresu v celé ČR. V případě doručení do zaměstnání je nezbytné uvést název společnosti.

Odstoupení od smlouvy/vrácení zboží

V souladu se zákonem s § 53 a § 54 Obč.z. má kupující (soukromá osoba) možnost odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží. V uvedeném případě, prosíme o písemné uvedení žádosti o odstoupení od smlouvy s uvedení čísla dodacího listu, data nákupu a čísla účtu pro vrácení peněz.

Vrácené zboží musí být v původním nepoškozeném obalu, nepoužité, nepoškozené a s přiloženým originálním dokladem o koupi. Vždy je nutné zabezpečit vracené zboží tak, aby nemohlo během přepravy dojít k polepení, popsání či jinému znehodnocení původních obalů (např. použitím balicího papíru nebo kartonu). Vrácené zboží nelze posílat zpět na dobírku. Při odeslání je doporučeno zboží pojistit.

Při splnění výše uvedeného postupu a podmínek pro vrácení zboží budou peníze zaslány složenkou nebo převodem na účet zákazníka nejpozději do 14 pracovních dnů po fyzickém obdržení zboží.

Pokud se zákazník rozhodne zrušit objednávku před expedicí, je toto možné provést po dohodě s dodavatelem elektronickou formou js@edelikatesy.cz či telefonicky (+420 777 771 409)