Viñedos de Páganos, La Nieta 2017, D.O. Rioja, červené víno, 3l Výjimečné víno oblasti D.O. Rioja intenzivně rudé barvy s velmi komplexním aromatem s lesním ovocem, balsamikem, kořením na pozadí rozkvetlých květin a minerálů.

19 899 Kč s DPH

Skladem

+
Celková cena: 19 899 Kč s DPH
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

Výjimečné víno z oblasti La Rioja, jedinečný poklad. Jedná se o archivní víno, které má obrovský potenciál až 20 let. Elegance je nejvhodnější slovo, které vystihuje toto fantastické vino. Má intenzivní tmavě rudou barvu s fialovými odstíny. Je velmi husté, ovocné a krémové s velmi komplexním aromatem s lesním ovocem, balsamikem a kořením na pozadí rozkvetlých květin a minerálů. Na patře je elegantní, delikatesní, plné jedinečné výrazovosti s obrovským ovocným potenciálem a tříslovinou vhodně začleněnou do struktury vína. V doznění, které je dlouhé a velmi příjemné lze pozorovat tóny vanilky. Robet Parker mu udělil 94 bodů.
Pochází z malé vinice o stáří 40 let jménem La Nieta. První fermentace probíhá v malých sudech ze dřeva, malolaktická fermentace a zrání poté probíhá 18 měsíců v nových sudech z francouzského dubu. 
Jsme přímým dovozcem tohoto produktu.
Výrobce Viñedos de Páganos
Oblast původu D.O.C Rioja
Obsah alkoholu 14,5 %
Odrůda Tempranillo
Velikost lahve 3 l
Země původu Španělsko