Sierra Cantabria, Amancio 2010, D.O. Rioja, červené víno, 3l Kvalitní červené víno bohaté granátové barvy, které se vyznačuje aromatem po zralém černém ovoci s minerálními tóny. Výborně doplní zvěřinu a pečené maso. Sběratelské víno na speciální okamžiky s velkým potenciálem uskladnění.

20 500 Kč s DPH

Skladem

+
Celková cena: 20 500 Kč s DPH
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

Červené víno Amancio pochází z tradičního vinařství Sierra Cantabria, které již po pět generací vyrábí ta nejlepší vína. K produkci Amancia se využívá odrůdy Tempranillo pěstované na vinicích o stáří 20 až 35 let. Ruční výběr hroznů je velice striktní - pro výrobu se využívá pouze 8 % sklizených hroznů, což zaručuje vysokou kvalitu. Po prvotní maceraci, následné fermentaci a následné 21denní druhotné maceraci víno zraje 24 měsíců v barikových sudech. Následně dozrává v lahvi ještě 4 měsíce. Vzniká tak jedinečné víno s komplexním aromatem po zralém červeném ovoci s minerálními tóny, velmi výrazné chuti bohaté na taniny. 
Odrůda: 100% Tempranillo
Doporučujeme servírovat při teplotě 18 °C a podávat k pečenému masu, hovězímu a zvěřině. Doporučujeme dekantovat před konzumací.
Obsah alkoholu: 14,5%
Obsah: 3l
Původ: Španělsko, D.O. Rioja
Jsme přímým dovozcem tohoto produktu
Výrobce Sierra Cantabria
Oblast původu D.O.C Rioja
Obsah alkoholu 14,5 %
Odrůda Tempranillo
Velikost lahve 3 l
Země původu Španělsko