Cinco Jotas, Jamon Bellota plátky, 70g Plátky Jamónu z Ibérico Bellota Cinco Jotas (5j) z oblasti Jabugo - Huelva. Balení má 70g. Vepři jsou volně krmeni pouze žaludy a přírodní pastvou. Proces zrání je dostatečně dlouhý 30 - 42 měsíců, což přispívá k vysoké kvalitě šunky. Zrání probíhá v horských oblastech Jabuga (Huelva), kde je v létě velmi teplé počasí, které přispívá k intenzivní chuti šunky a neuvěřitelně šťavnaté textuře.100%ibérico de Bellota!

Momentálně vyprodáno Zobrazit podobné produkty z kategorie
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

Plátky 70g ve vakuovém balení z Jamón Ibérico Bellota Cinco Jotas (5J) z oblasti Jabugo - Huelva. Vepři jsou volně krmeni pouze žaludy a přírodní pastvou. Proces zrání je dostatečně dlouhý 30 - 42 měsíců, což přispívá k vysoké kvalitě šunky. Zrání probíhá v horských oblastech Jabuga (Huelva), kde je v létě velmi teplé počasí, které přispívá k intenzivní chuti šunky a neuvěřitelně šťavnaté textuře. Jamón má intenzivně červenou barvu a velmi jemnou infiltraci tuku.
Produkty od Cinco Jotas (5J) jsou považovány za jedny z nejkvalitnějších výrobků pocházejících z iberských prasátek. Mají menší procento infiltrovaného tuku než ostatní Belloty a vynikají pozoruhodným aroma po sušených ovocných plodech.100% ibérico de Bellota!
Původ: Jabugo (Huelva)
Zrání: 30 - 42 měsíců
Výrobce: Sanchez Romero Carvajal
  • Vepřová iberská sušená šunka
  • Mořská sůl
  • Konzervanty(E-252)
  • Antioxidanty(E-301)
  • Regulátor kyselosti(E-331iii)
  • Bez lepku
Výrobce Cinco Jotas
Velikost balení 70 g
Země původu Španělsko

Chutná ještě lépe v kombinaci s