Berkel Volano B3 červený Berkel kráječ Volano B3 je manuální kráječ vhodný pro domácí použití. Velká krájecí kapacita a tradiční retro design inspirovaný historickými modely Berkel z něj tvoří skvělého pomocníka pro milovníky jamónu. Všechny komponenty, které přicházejí do kontaktu s masem jsou vyrobeny z nerezové oceli a hliníku. Berkel má zabudovaný brusný mechanismus a velmi přesný regulátor tloušťky řezu. S kráječem Berkel vždy připravíte fantasticky tenké plátky. Výrobky Berkel se vyznačují velice dlouhou životností. I dnes jsou téměř všechny kráječe vyrobené počátkem minulého století stále používány. Kráječ je dostupný v červené a černé barvě.

Momentálně vyprodáno Zobrazit podobné produkty z kategorie
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

Berkel kráječ Volano B3 je manuální kráječ vhodný pro domácí použití. Velká krájecí kapacita a tradiční retro design inspirovaný historickými modely Berkel z něj tvoří skvělého pomocníka pro milovníky jamónu. Všechny komponenty, které přicházejí do kontaktu s masem jsou vyrobeny z nerezové oceli a hliníku. Berkel má zabudovaný brusný mechanismus a velmi přesný regulátor tloušťky řezu. S kráječem Berkel vždy připravíte fantasticky tenké plátky. Výrobky Berkel se vyznačují velice dlouhou životností. I dnes jsou téměř všechny kráječe vyrobené počátkem minulého století stále používány.
Kráječ je dostupný v červené a černé barvě.
  • Speciální odlitek z hliníkové slitiny a nerezové a pryžové nožičky pro naprostou stabilitu při krájení
  • Čepel z chromované oceli 300 mm 100cr6 s profesionálním profilem: snižuje množství odpadu a zajišťuje dokonalé plátky
  • Systém rychlého posunu a vracení talíře na potraviny kombinovaný s ručním milimetrovým knoflíkem pro dokonalé umístění produktu
  • Zlaté zdobení zdůrazňuje lakované díly
  • Klasický setrvačník Berkel se čtvercovým profilem vnitřně vyváženým tak, aby se zabránilo nechtěnému otáčení v jakékoli poloze
  • Součástí je odnímatelný brousek s dvoupohybovým operačním systémem pro zvýšení přesnosti ostření
  • Otvírací knoflík měřicí desky pro nastavení tloušťky plátku od 0 mm do 1,5 mm
  • NFC TAG zalitý v těle stroje jako certifikát pravosti
Vlastnosti Berkel Volano B3:
Nastavitelná tloušťka řezu
Průměr nože: 300 mm
Rozměr krájení Ø 210 mm x 270 x 210 mm
Tloušťka plátků: 0-1,5 mm
Hmotnost: 46 kg
Rozměry pro práci (š x hl x v): 670 x 805 x 700 mmNěkteré detaily se mohou lišit od těch, které jsou vidět na fotografii.
Výrobce Berkel
Země původu Itálie

Chutná ještě lépe v kombinaci s