Risotto s houbami a lanýži, Arotz, 550 g Lahodné risotto obsahující jen ty nejlepší hřiby a černé lanýže, které mu dodávají nezaměnitelnou chuť. Jedinečné spojení chutí nadchne každého milovníka středomořské kuchyně.

309 Kč s DPH

Skladem

+
Celková cena: 309 Kč s DPH
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

Znamenitá kombinace chutí, rozličných textur a aroma v každém soustu. Při ochutnávání tohoto pokrmu nás první překvapí nezaměnitelná chuť černých lanýžů, posléze se přenese pozornost k jedinečné konzistenci rýže "al dente", která je nejdůležitějším rysem dobrého risotta. Závěrem chuťové buňky uspokojí báječné spojení hřibů, jedinečné směsi zeleniny a drůbežího vývaru.

Firma Arotz uvedla do pohybu komplexní a efektivní mechanismus pro sběr této houby. Jakmile jsou večer objeveny, následující den jsou zpracovány. Společnost Arotz byla založena v roce 1960 a má dominantní postavení na trhu v produkci španělského lanýže, kaštanů, hub a lesních plodů.

Velikost balení: duopack dvou plechovek - 460 g vývaru se zeleninovou směsí + 90g rýže
Země původu: Španělsko, Soria

Jsme přímým dovozcem tohoto produktu.
Vývar (82 %): voda, kuřecí maso, zelené fazolky, zelený pepř, cibule, sůl a cukr; houbové pyré (6,5 %): (50 %), pěstovaná hlíva ústřičná (Pleurotus ostreatus), voda, olivový olej 0,4º, sůl a bílý pepř; jemný olivový olej s aroma Tuber melanosporum (6,7 %); kousky Boletus edulis (3,5 %) a kousky Tuber indicum (0,2 %).
Výrobce AROTZ
Velikost balení 550 g
Země původu Španělsko

Chutná ještě lépe v kombinaci s