• Vhodné k šunce
  • Vhodné k sýru

Nakládané houby v olivovém oleji, Arotz, 200 g Lahodné miniaturní houby hlíva ústřičná, shiitake a nameko naložené v kvalitním olivovém oleji. K výrobě jsou použity tradiční postupy a jen ty nejkvalitnější španělské suroviny. Skvělé tapas ke sklenici vína!

179 Kč s DPH

Skladem

+
Celková cena: 179 Kč s DPH
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

Zavařenina ze tří nejoblíbenějších pěstovaných hub v miniaturní velikosti, přičemž každá odrůda je dokonale rozpoznatelná: hlíva ústřičná, shiitake a nameko. Nejedná se o kousky hub! Smažením v jemném olivovém oleji se zmenší podíl vody v houbách o 50 %, a díky tomu se zintenzivní jejích chuť.
Naložené houby nevyžadují žádnou kulinářskou úpravu, jsou připraveny k použití do pokrmů či k přímé konzumaci. Skvěle doplní rizota, omáčky, maso nebo je vyzkoušejte jako předkrm či tapas.

Neobsahuje žádné konzervační látky, antioxidanty, barviva ani přídatné látky.

Firma Arotz uvedla do pohybu komplexní a efektivní mechanismus pro sběr této houby. Jakmile jsou večer objeveny, následující den jsou zpracovány. Společnost Arotz byla založena v roce 1960 a má dominantní postavení na trhu v produkci španělského lanýže, kaštanů, hub a lesních plodů.

Velikost balení: 250 ml
Netto hmotnost: 160 g
Původ: Soria, Španělsko

Jsme přímým dovozcem tohoto produktu.
Směs hub (80 %) v různém poměru: hlíva ústřičná (Pleorotus Ostreatus), Shitake nebo Lentinus edodes a Pholiota Nameko; olivový olej 0,4º (19,3 %) a sůl.
Výrobce AROTZ
Velikost balení 200 g
Země původu Španělsko

Chutná ještě lépe v kombinaci s