Turrón s rybízem a jahodami, Rafa Gorrotxategi, 250g Ručně dělaný Turrón z mandlí Marcona s rybízem a jahodami. Růžová barva turrónu je zcela přírodní. Nejsou přídána žádná barviva. Ručně zpracována rubínová čokoláda z nejlepšího kakaa je zvýrazněna jahodami a rybízem. Rubínová čokoláda je nový druh zajímavé růžové barvy, vyrobený z růžových kakaových bobů odrůdy Ruby, které nebyly nijak upraveny barvivy ani ochucovadly. Nadchne jemností, hladkostí i intenzitou, která potěší vaše chuťové buňky.

399 Kč s DPH

Skladem

+
Celková cena: 399 Kč s DPH
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

Ručně dělaný Turrón z mandlí Marcona s rybízem a jahodami. Růžová barva turrónu je zcela přírodní. Nejsou přídána žádná barviva. Ručně zpracována rubínová čokoláda z nejlepšího kakaa je zvýrazněna jahodami a rybízem. Rubínová čokoláda je nový druh zajímavé růžové barvy, vyrobený z růžových kakaových bobů odrůdy Ruby, které nebyly nijak upraveny barvivy ani ochucovadly. Nadchne jemností, hladkostí i intenzitou, která potěší vaše chuťové buňky.
Rafa Gorrotxategi je třetí generací baskických cukrářů rodiny Gorrotxategi. Od dětství se věnuje cukrařině, postupně získával zkušenosti na mnoha praxích a kurzech po Německu, Francii a v samotném Španělsku, kde doposud spolupracuje s nejznámějšímí šéfkuchaří: Arzak, Berrasategui, Atxa, Subijana. V jejich restauracích ověnčených 3 hvězdičkami Michelin, lze vychutnat jeho cukrářské výtvory jako Xaxu apod. Řadu let patří Rafa mezi světové cukrářské špičky a dělá radost mnoha gurmánům.
J

Jana28. 08. 2022

Výrobce Rafa Gorrotxategi
Velikost balení 250 g
Země původu Španělsko

Chutná ještě lépe v kombinaci s