Hořká Čokoláda z Venezuely 100%, Rafa Gorrotxategi, 100g 100% tmavá čokoláda z kakaových bobů pocházejících z vybraných plantáží Venezuely - oblast Chuao. Čokoláda je vyráběna ručně pouze z nejlepších surovin, které jsou považvány za nejkvalitnější na světě. Čistá čokoláda. Bez glutenu a bez přidaného cukru.

189 Kč s DPH

Skladem

+
Celková cena: 189 Kč s DPH
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

100% tmavá čokoláda z kakaových bobů pocházejících z vybraných plantáží Venezuely - oblast Chuao. Čokoláda je vyráběna ručně pouze z nejlepších surovin, které jsou považvány za nejkvalitnější na světě. Čistá čokoláda. Bez glutenu a bez přidaného cukru.
Rafa Gorrotxategi je třetí generací baskických cukrářů rodiny Gorrotxategi. Od dětství se věnuje cukrařině, postupně získával zkušenosti na mnoha praxích a kurzech po Německu, Francii a v samotném Španělsku, kde doposud spolupracuje s nejznámějšímí šéfkuchaří: Arzak, Berrasategui, Atxa, Subijana. V jejich restauracích ověnčených 3 hvězdičkami Michelin, lze vychutnat jeho cukrářské výtvory jako Xaxu apod. Řadu let patří Rafa mezi světové cukrářské špičky a dělá radost mnoha gurmánům.
Výrobce Rafa Gorrotxategi
Velikost balení 100 g
Země původu Španělsko