Krekry s černou solí a quinoou, Paul & Pippa, 130g Verze s černou solí a quinoou je zamilovaná do tvrdých sýrů, jako jsou cheddar, manchego, plísňové sýry nebo sýry, jako je Gruyère, které jsou během výrobního procesu omývány nálevem nebo činidly, které podporují růst určitých bakterií na jejich povrchu. Ty jim dodávají výraznou chuť.

Momentálně vyprodáno Zobrazit podobné produkty z kategorie
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

Sýry hledaly ideálního partnera dlouho, ale konečně ho našly. Jsou to tyto řemeslné krekry, které byly vyrobeny přesně pro různé druhy sýrů. Nebojte, nebudou se zlobit, když si je vychutnáte i jen tak. Přeci jenom jsou plné chuti samy o sobě.
Paul and Pippa
Paul and Pippa nabízejí sušenky a krekry vyrobené ve Španělsku podle receptů jejich prarodičů, po kterých se značka jmenuje. Rozhodli se obnovit staré receptury a vytvořit novou značku založenou na stejných hodnotách, ale s moderním twistem.
Dva roky strávili prací na receptech s tím, že si dali za cíl, aby produkty byly 100% řemeslně vyrobené výhradně z přírodních ingrediencí s použitím skutečného ovoce a zeleniny a bez chemických přísad. Jako praví milovníci Středomoří určili jako jednou z hlavních ingrediencí extra panenský olivový olej. S tímto společným jmenovatelem vytvořili řadu sušenek s exkluzivními příchutěmi, jako je limetka, čisté kakao & sůl, přírodní kokos a slané krekry s uzenou solí nebo lanýži. Každý den vyrábějí jejich produkty tradičními postupy v malé pekárně, kde je kvalita vždy láskyplně kontrolována.
Výrobce PAUL & PIPPA
Velikost balení 130 g
Země původu Španělsko

Chutná ještě lépe v kombinaci s