Enate, Reserva, D.O. Somontano, červené víno, 0,75l Lahodné víno tmavé třešňové barvy a chuti lesních plodů pochází z vinařství Enate a oblasti Somontano. Vyrání se z odrůdy Cabernet Sauvign on a vyznačuje se nádherně dlouhým, sametovým dozněním a silnější tříslovinou. Skvěle doplní jakýkoli druh masa, nejlépe se hodí ke zvěřině a hovězímu.

499 Kč s DPH 499 Kč s DPH

Skladem

+
Celková cena: 499 Kč s DPH
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

Vinařství Enate toto víno vyrábí z odrůdy Cabernet Sauvignon pěstované na vlastních vinicích. Sklizeň probíhá ručně, po odstopkování dochází k fermentaci při kontolované teplotě 28 °C. Druhá fermentace probíhá v barikových sudech, kde dochází také k zrání po dobu 1 roku. Před uvedením na trh zraje ještě 2 roky v lahvi.

Víno se vyznačuje buketem složeným převážně z lesních plodů a lze cítit také koření, jako je vanilka a skořice, a mátu. Chuti dominují silnější tříslovina, tabáková příchuť a borůvky. Doznění je nádherně dlouhé a sametové. 

Ocenění: One of the Spanish best wine in the Peñín Wine Guide, - Stříbro. Concurso Mundial de Bruselas 2003. - Stříbro. International Wine Challenge Londres 2003. - Stříbro International Vinalies 2005

Odrůda: 100% Cabernet Sauvignon

Servírovat při teplotě 16-18 º C. Je vhodné k většině masových pokrmům. Ke zvěřině, červeným masům a vyzrálým sýrům

Obsah alkoholu: 14%

Objem lahve: 0,75l

Země původu: Španělsko, D. O. Somontano

Jsme přímým dovozcem tohoto produktu.

Výrobce ENATE
Oblast původu D.O. Somontano
Obsah alkoholu 14 %
Odrůda Cabernet Sauvignon
Velikost lahve 0,75 l
Země původu Španělsko