Raventós i Blanc, De Nit, D.O.Penedes, Cava, růžové šumivé víno, 0,75l Elegantní růžové šumivé víno Raventós i Blanc De Nit je svěží, ovocná cava. Zaručeně Vás nezklame a bude ideální například k jakémukoliv druhu tapas.

599 Kč s DPH

Skladem

+
Celková cena: 599 Kč s DPH
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

Raventós i Blanc De Nit 2018 je vyrobena z odrůd Xarel.lo, Macabeo, Parellada a Monastrell. Cava má elegantní světle růžovou barvu, svůdně podmanivou vůni s tóny citrusů a bílého ovoce, spolu s jemným nádechem likéru, která se později zakulatí smetanovými tóny se stopami krémovitosti. Výsledkem je nádherná komplexní vůně. První doušek vás pak překvapí příjemnou svěžestí provázenou objemnou ovocnou texturou a příjemným jemným perlením. Dlouhý závěr pak nechá dokonale vyniknout tónům čerstvého ovoce.
Raventós i Blanc De Nit 2018 je vyráběna z ručně sbíraných hroznů, které pochází z více než 30 let starých vinic.  Cava nejprve projde prvotním kvašením v kádích z nerozové oceli a poté druhotným kvašením již v lahvích. Celková doba zrání je přes 18 měsíců. Vinařství bere ohled na životní prostředí a Cava se tak může zařadit mezi organická a biodynamická vína.
Párování potravin
Raventós i Blanc De Nit 2018 je velmi universální a bude skvělá jako aperitiv, tak jako digestiv. Doporučujeme Vám jej servírovat vychlazené na teplotu 8 - 10 ° C.
Výrobce Raventós i Blanc
Ročník 2020, 2018
Oblast původu D.O. Penedés
Obsah alkoholu 12 %
Odrůda Xarello, Parellada, Monastrell, Macabeo
Velikost lahve 0,75 l
Země původu Španělsko

Chutná ještě lépe v kombinaci s