Rýže s humrem, Just Married, 900g Just Married připravují recepty tradičním způsobem a ze špičkových surovin. V jejich kuchyni nenajdete konzervační látky, umělá barviva ani vůně. Výrobky sterilizují, aby se do vaší kuchyně dostaly, aniž by ztratily některé ze svých úžasných vlastností. Příprava je opravdu velmi rychlá, jednoduchá a gurmánský zážitek zaručen!

829 Kč s DPH

Skladem

+
Celková cena: 829 Kč s DPH
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

Just Married se narodil v malé kuchyni v Palamósu, krásném městě na pobřeží Costa Brava v Gironě, známém svými plážemi, kulturou a gastronomií.
Připravují recepty tradičním způsobem a ze špičkových surovin. V jejich kuchyni nenajdete konzervační látky, umělá barviva ani vůně. Výrobky sterilizují, aby se do vaší kuchyně dostaly, aniž by ztratily některé ze svých úžasných vlastností.

Příprava:
1– Otevřete plechovku.
2– Vyprázdněte obsah do hrnce.
3 - Přiveďte k varu.
4 - Přidejte rýži a snižte teplotu.
5- Nechejte vařit po dobu 16 minut a občas promíchejte.
6 - Vypněte a nechejte pár minut odstát.
7- Můžete servírovat.
Extra kvalitní rýže (14%) Konzervované přísady: Vývar z mořských plodů (Voda, smažené krevety (rajče, krevety (4%), cibule, máslo, olivový olej, cukr, sůl a česnek), mleté ​​(voda, rýžová mouka, olivový olej, mandle a česnek), krab (6%), krab pavoučí (4%), máslo, sůl, petržel a česnek), humr (18%), olivový olej, bílé víno, cibule, smažená rajčata (rajče, oliva olej, cukr a sůl), sépie, chobotnice, česnek a paprika.
Výrobce Just Married
Velikost balení 1000 g
Země původu Španělsko

Chutná ještě lépe v kombinaci s