Santamanía, Rum Mentidero, 0,7l Vynikající a atypický rum Mentidero je prvním rumem, který pochází výhradně z Madridu. O jeho jedinečnosti vypovídá už jen to, že se vyrábí pouze v malých dávkách. Při výrobě jsou použity pouze 100% přírodní ingredience, nejsou přidávány žádné aditiva či konzervanty. Vychutnejte si kvalitní rum v klidu domova!

899 Kč s DPH

Skladem

+
Celková cena: 899 Kč s DPH
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

Mentidero má jméno odvozeno od Madridu, lépe řečeno od skupiny Mentideros de Madrid, kde se v minulosti scházeli intelektuálové a diskutovali o problémech. Vyrábí se tradičním postupem destilací z cukrové třtiny, která byla přivezena do Španělska Araby. Již v době reconquisty se na jihu Španělska začala pomocí destilace přeměňovat do tohoto úžasného nápoje. 

Rum jantarové barvy je vyráběn pouze ze 100% přírodních surovin, nepřidávají se žádné konzervanty. Díky zrání v barikovém sudu po dobu minimálně jednoho roku získává typickou barvu. Rum výjimečného aroma a první, který byl vyroben pouze v Madridu, vás nadchne svou jedinečností a spojením tradice s modernou.

Obsah alkoholu: 40 %

Objem lahve: 0,7l

Země původu: Španělsko 

Výrobce SANTAMANÍA
Obsah alkoholu 40 %
Velikost lahve 0,7 l
Země původu Španělsko

Chutná ještě lépe v kombinaci s