Hořká čokoláda 80% v plechové krabičce, Rafa Gorrotxategi, 60g Lahodná 80% hořká čokoláda intenzivní chuti vyrobená z těch nejlepších kakaových bobů. Doporučujeme všem, kteří si rádi vychutnají čistou chuť čokolády bez jakýchkoli příchutí.

199 Kč s DPH

Skladem

+
Celková cena: 199 Kč s DPH
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

Rafa Gorrotxategi představuje novou řadu čokolád, které se vyrábějí ve formě menších čokoládových čoček a jsou dodávány ve stylových plechových krabičkách. Vychutnejte si kvalitní hořkou čokoládu, která se rozplyne na jazyku a zaplaví vás intenzivní chutí! 
Rafa Gorrotxategi je již třetí generací baskických cukrářů rodiny Gorrotxategi. Od dětství se věnuje cukrařině, postupně získával zkušenosti na mnoha praxích a kurzech po Německu, Francii a také v samotném Španělsku, kde doposud spolupracuje s nejznámějšími šéfkuchaři: Arzak, Berasategui, Atxa, Subijana. V jejich restauracích ověnčených 3 michelinskými hvězdičkami lze vychutnat cukrářské výtvory jako Xaxu apod. Řadu let patří Rafa mezi světové cukrářské špičky a dělá radost mnoha gurmánům. Rafa Gorrotxategi dbá na tradici řemeslné výroby a zároveň se nebojí inovací. Své zákazníky tak často překvapuje novými produkty a neotřelou kombinací chutí.
Výrobce Rafa Gorrotxategi
Velikost balení 60 g
Země původu Španělsko