Kozí sýr, Bonbón Trufado, Elvira García, 40g Kozí sýr ve tvaru bonbónu s lanýži od Quesería Elvira García. Sýrové bonbóny jsou ručně tvarovány v průběhu 2 až 3 týdnů. Textura je měkká, jemná a kyprá. Chuť je čistá s dominancí ovocných a citrusových plodů. Na patře nás překvapí tóny jogurtu a domácí šlehačky s příjemným lanýžovým dozněním.

99 Kč s DPH

Skladem

+
Celková cena: 99 Kč s DPH
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

Kozí sýr ve tvaru bonbónu s lanýži od Quesería Elvira García. Sýrové bonbóny jsou ručně tvarovány v průběhu 2 až 3 týdnů. Textura je měkká, jemná a kyprá. Chuť je čistá s dominancí ovocných a citrusových plodů. Na patře nás překvapí tóny jogurtu a domácí šlehačky s příjemným lanýžovým dozněním.
Elvira García maximálně respektuje zvířata i přírodu, ve které jsou kozy volně chovány. Všechny jejich kozy pochází z rasy Malagueña. Jedná se o rodinnou farmu s obrovskou tradicí, která se stará o celý proces od narození jejich koz až do okamžiku, kdy z mléka vznikají jejich vynikající sýry. O celý proces se 100% zaujetím stará prakticky celá rodina Elvira, Francisco, Jesús, Paco, José María a Miguel.
D

Daniela29. 11. 2023

Výrobce Elvira García
Velikost balení 40 g
Země původu Španělsko

Chutná ještě lépe v kombinaci s