Luesma & Vega - designové talíře pro nejlepší restaurace i pro vaši kuchyni

06. Ledna 2020 Luesma & Vega - designové talíře pro nejlepší restaurace i pro vaši kuchyni
Designové skleněné talíře od Luesma & Vega používají špičkové restaurace. Nyní je můžete mít i u vás doma.
Luesma & Vega je španělské designové a produkční studio specializované na skleněné nádobí a jídelní servis pro ty nejlepší kuchyně. Produkty vyrábí řemeslnými metodami a pomocí nejnovějších sklářských technologií. 
Zkušenosti začali designéři studia sbírat v roce 2004, kdy se stali členy kreativního týmu restaurace El Bulli jednoho z nejlepších šéfkuchařů světa Ferrana Adrii. Pro michellinskou restauraci zkoumali a vytvářeli nové designové nádobí. V současné době Luesma & Vega vyvíjejí kousky a sbírky pro uznávané restaurace a kuchaře, například - El Celler de Can Roca, Diverxo, Mugaritz, Albert Adrià, Paco Pérez, Quique Da Costa, Hideki Matsuhisa a další. 
Studio se pyšní několika oceněními za design a světoví šéfkuchaři si práci dvojice Ester Luesma a Xavier Vega, kteří za studiem stojí, nemohou vynachválit. V Sabores přinášíme některé z jejich špičkových výrobků, abyste si mohli i doma naservírovat delikatesy jako v těch nejlepších restauracích. Naši nabídku si můžete prohlédnout v sekci skleněné nádobí.

Další zajímavé články