VA358 White Eagle Nový model společnosti Victoria Arduino VA358 White Eagle je připraven nabídnout pouze to nejlepší espresso a uspokojit tak chutě všech milovníků káv.

0 Kč s DPH

Na dotaz

+
Celková cena: 0 Kč s DPH
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

Nový model společnosti Victoria Arduino VA358 White Eagle je připraven nabídnout pouze to nejlepší espresso a uspokojit tak chutě všech milovníků káv. 

Spolehlivý, efektivní a stylový. Přesně tato slova VA358 White Eagle dokonale vystihují.

Kávovar je navržen tak, aby bylo možné pohodlně používat i velké šálky a sklenice. Zároveň je vybaven systémem, který zajišťuje maximální stabilitu teploty a předchází tak byť minimálním rozdílům při přípravě kávy. 

Společnost Victoria Arduino se již od roku 1905 specializuje na výrobu espresso kávovarů té nejlepší kvality. Používá k tomu jak lety ověřené technologie, tak i řadu moderních a inovativních přístupů, které ve výrobě uplatňuje. Všechny kávovary Victoria Arduino jsou vyráběny manuálně, díky čemuž je zaručena originalita a osobitost každého kávovaru, který je vyroben.

Velký důraz je také kladen na estetiku samotných produktů. Zakladatel společnosti Pier Teresio Arduino úspěšně skloubil eleganci, styl a prvotřídní kvalitu a společnost NUEOVA Simonelli, pod kterou dnes Victoria Arduino spadá, dodnes patří mezi nejuznávanější firmy na trhu.

Výrobce Victoria Arduino