Gramona, Brut Reserva, D.O.Penedés, Cava, bílé šumivé víno, 0,375l Lahodné bílé šumivé víno Gramona Brut Reserva má velmi ovocné aroma a lehce svěží po citrusech. Ideální k tapas a mořským plodům.

459 Kč s DPH

Skladem

+
Celková cena: 459 Kč s DPH
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

Gramona Brut Reserva je vyrobena z odrůd Xarel.lo, Macabeo, Chardonnay a Parellada. Cava má plné aroma, svěží po citrusech hlavně po grepu. Skvělá rovnováha mezi tóny čerstě upečeného chleba a jemnými vůněmi citrusové kůry. Chuť má široké spektrum ovocných tónů, je zde cítit anýz a fenykl.
Gramona Brut Reserva je vyráběna z ručně sbíraných hroznů, které pochází z více než 30 let starých vinic. Celková doba zrání je přes 60 měsíců a lahve jsou uzavřeny korkovou zátkou. Vinařství bere ohled na životní prostředí a Cava se tak může zařadit mezi organická a biodynamická vína.
Párování potravin
Gramona Brut Reserva je velmi universální a bude skvělá jako aperitiv, k mořským plodům nebo tapas. Doporučujeme Vám jej servírovat vychlazené na teplotu 8 - 10 ° C.
Vinařství Gramona je velmi starý rodinný podnik, jehož Cava je velmi ceněna znalci a ve Španělsku uznávána jako Rolls Royce mezi Cavou.

Výrobce Gramona
Oblast původu D.O. Penedés
Obsah alkoholu 12 %
Odrůda Xarello, Parellada, Macabeo, Chardonnay
Velikost lahve 0,375 l
Země původu Španělsko

Chutná ještě lépe v kombinaci s