Marmeláda jahodová, Las Doňas, 285g Lahodná marmeláda z jahod pocházejících z oblasti španělské Huelvy, dochucená sladkými jablky a citronem. Vychutnejte si autentickou chuť zralých jahod a přeneste se na jih Španělska! Skvěle dochutí zvěřinu, foie gras, ale také jogurty a zmrzliny.

159 Kč s DPH

Skladem

+
Celková cena: 159 Kč s DPH
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

100% přírodní marmeláda z jahod, jablek, cukru a citronové šťávy. Sezona jahod je ve Španělsku poměrně dlouhá, od konce ledna do prvních letních veder, díky čemuž je tato čerstvá ingredience k dispozici téměř půl roku. Marmeláda neobsahuje žádné zvýrazňovače chuti, zahušťovadla, želírující látky, a dokonce ani pektin. Skvěle dochutí zmrzliny, jogurty, zvěřinu a foie gras. Výborně se hodí také do piškotových moučníků.
Za značkou Las Doñas stojí tři sestry z Andalusie, které se před několika lety rozhodly, že ze svých spíží vytáhnou lahodné domácí marmelády a začnou podnikat. Začaly vyrábět džemy podle tradiční receptury a výsledkem jsou domácí přírodní produkty bez chemických přísad, které si našly místo v mnoha gurmánských obchodech a získaly si fanoušky po celém Španělsku.
Plotna, ovoce, cukr, radost, pokora a jednoduchost, to jsou jediné ingredience, které sestry používají. A bude to asi pravda, protože tak výjimečné chuti nedosáhnete náhodou a už vůbec ne, pokud do díla nevložíte trochu lásky. Samy říkají, že proces výroby ničím neurychlují: "Pokud je ovoce potřeba vařit tři hodiny, vaříme ho tři hodiny, pokud pět, vaříme ho pět." Výsledkem je tak skutečná neřest, na které se stanete závislými! 
Výrobce Las Doňas
Velikost balení 285 g
Země původu Španělsko