Jamón, Paleta Serrana, Pesón, 4 - 4,5kg Paleta serrana pochází z bílých prasat. Jedná se o přední nohu prasete, plec. Dosahuje vysoké kvality. Má jedinečnou jemnou chuť, kterou dosahuje díky svému sušení v přírodních podmínkách.  Cena se může změnit pokud nebude odpovídat váha produktu.

1 499 Kč s DPH

Skladem

+
Celková cena: 1 499 Kč s DPH
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

Paleta serrana pochází z bílých prasat. Jedná se o přední nohu prasete, plec. Dosahuje vysoké kvality. Má jedinečnou jemnou chuť, kterou dosahuje díky svému sušení v přírodních podmínkách. 

Také je možné, že se na povrchu šunky objeví plíseň. Tato plíseň není důvod ke znepokojení ani k reklamaci. Jde o naprosto přirozený proces zrání šunky. Plísně se můžete jednoduše zbavit pomocí hadříku a trochy oleje, kterým plíseň ze šunky setřete. Více o plísni na jamonu se dočtete zde.

Trvanlivost šunek je cca 1 rok, pokud není šunka nakrojená. Po nakrojení doporučujeme spotřebovat co nejdříve, protože nejšťavnatější a nejvoňavější je šunka čerstvě nakrojená. Maximálně doporučujeme nakrojenou šunku skladovat po dobu 2 měsíců.

Cena se může změnit pokud nebude odpovídat váha produktu.

Původ: Španělsko

Hmotnost: 4 - 4,5kg

Výrobce Jamones Pesón
Země původu Španělsko