Vinný ocet, Fino Seco, Toro Albalá 0,25l Vynikající vinný ocet z odrůdy Pedro Ximénez, který zrál v barikových sudech 5 let. Skvěle dochutí saláty, omáčky, masa i ryby a jakýkoli pokrm tak promění v dokonalý gurmánský zážitek.

299 Kč s DPH

Skladem

+
Celková cena: 299 Kč s DPH
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

Lahodný ocet, který byl vyroben z sherry fino seco a zrál 5 let v barikových sudech. Je hrdým nositelem označení původu Montilla-Moriles. Tento ocet nevšední chuti skvěle dochutí jakýkoli salát, dušené maso nebo ryby a vykouzlí z pokrmu mimořádný gurmánský zážitek, na který budou hosté ještě dlouho vzpomínat.
Společnost Toro Albalá se zrodila v roce 1922 v srdci córdobské krajiny. Její historii začal psát drobný zemědělec José María Toro Albalá, v jehož hlavě se zrodil geniální nápad archivovat stará vína a vyrábět tak vinařské klenoty, které uspokojí ty nejvybranější chuťové pohárky. V jeho práci a zápalu pokračovaly další generace, a tak díky pečlivé práci a lásce k řemeslu vznikají vína prvotřídní kvality, která se podávají v těch nejlepších restauracích na světě. 
Výrobce Toro Albalá
Velikost lahve 0,25 l
Země původu Španělsko