Venus Family Rodinný kávovar Venus Family udělá z každé ranní kávy zážitek. Podmanivý design, díky němuž se kávovar skvěle vyjímá nejen na kuchyňské lince, ale třeba i v kanceláři, snoubí tradici s inovací a nabízí tak neodolatelnou chuť v každém šálku espressa.

0 Kč s DPH

Na dotaz

+
Celková cena: 0 Kč s DPH
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

Rodinný kávovar Venus Family udělá z každé ranní kávy zážitek. Podmanivý design, díky němuž se kávovar skvěle vyjímá nejen na kuchyňské lince, ale třeba i v kanceláři, snoubí tradici s inovací a nabízí tak neodolatelnou chuť v každém šálku espressa.

Společnost Victoria Arduino se již od roku 1905 specializuje na výrobu espresso kávovarů té nejlepší kvality. Používá k tomu jak lety ověřené technologie, tak i řadu moderních a inovativních přístupů, které ve výrobě uplatňuje. Všechny kávovary Victoria Arduino jsou vyráběny manuálně, díky čemuž je zaručena originalita a osobitost každého kávovaru, který je vyroben.

Velký důraz je také kladen na estetiku samotných produktů. Zakladatel společnosti Pier Teresio Arduino úspěšně skloubil eleganci, styl a prvotřídní kvalitu a společnosti NUEOVA Simonelli, pod kterou dnes Victoria Arduino spadá, dodnes patří mezi nejuznávanější firmy na trhu.

Výrobce Victoria Arduino