VA388 Black Eagle Gravitech VA388 Black Eagle Gravitech je kávovar pro všechny milovníky kávy, kteří v šálku esspressa hledají nevšední zážitek.

0 Kč s DPH

Na dotaz

+
Celková cena: 0 Kč s DPH
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

VA388 Black Eagle Gravitech  je kávovar pro všechny milovníky kávy, kteří v šálku esspressa hledají nevšední zážitek. Díky speciální gravimetrické technologii je dosaženo maximální kontroly během celého procesu extrakce. Při výrobě každého šálku je tak zajištěna maximální konzistence přípravy kávy.

Na vývoji unikátního kávovaru VA388 Black Eagle Gravitech  se z velké části podílel i James Hoffmann, mistr světa v baristice 2007. Design kávovaru je zprácován podle návrhu uznávaného italského návrháře Carla Viglina, jenž se soustředil především na práci asymetrickými prvky, jenž dodávají kávovaru elegantní a exkluziví vzhled.

Společnost Victoria Arduino se již od roku 1905 specializuje na výrobu esspresso kávovarů té nejlepší kvality. Používá k tomu jak lety ověřené technologie, tak i řadu moderních a inovativních přístupů, které ve výrobě uplatňuje. Všechny kávovary Victoria Arduino jsou vyráběny manuálně, díky čemuž je zaručena originalita a osobitost každého kávovaru, který je vyroben.

Velký důraz je také kladen na estetiku samotných produktů. Zakladatel společnosti Pier Teresio Arduino úspěšně skloubil eleganci, styl a prvotřídní kvalitu a společnosti NUEOVA Simonelli, pod kterou dnes Victoria Arduino spadá, dodnes patří mezi nejuznávanější firmy na trhu.

Výrobce Victoria Arduino