Přírodní minerální voda, Repair, Solan de Cabras, 0,33l PET Repair je lahodná minerální voda obohacená o vitaminy B3 a B8 přispívající ke krásné pokožce a vlasům. Voda je navíc ochucená červeným hroznem, granátovým jablkem a aloe vera, díky čemuž na Vás čeká lahodné osvěžení, které potěší v jakékoli situaci.

39 Kč s DPH

Skladem

+
Celková cena: 39 Kč s DPH
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

Minerální voda Repair je lahodný nápoj vyráběný z 90 % z přírodní minerální vody Solan de Cabras a z 10 % z přírodních šťáv - v tomto případě červeného hrozna, granátového jablka a aloe vera. Čeká na Vás osvěžující nápoj , díky kterému bude doplňování tekutin hračka. Vody jsou vyráběny pouze z přírodních ingrediencí a neobsahují žádný přidaný cukr. Skvěle osvěží při sportu, na výletech, v práci nebo při studiu.
Solan de Cabras je španělská společnost zabývající se výrobou minerálních vod. Jejich prameny se nacházejí v 950 m n. m. v hornaté oblasti Cuenca. Dubové a jehličnaté lesy, hory bohaté na sedimenty a čisté ovzduší vytváří unikátní podmínky pro jedinečnou a výjimečně čistou vodu. Voda Solan de Cabras se udržuje při konstantní teplotě 21 °C a je stáčena do lahví ve svém čistém stavu, aniž by přišla do kontaktu se světlem. Díky tomu si uchovává všechny přirozené vlastnosti a vy si tak můžete vychutnat pravý doušek přírody. V každé kapce se zrcadlí 3 600 let filtrace, během které do sebe nasála spoustu minerálů, od bikarbonátu, vápníku a sodíku až po draslík a hořčík. Výsledkem je lahodná a zdraví prospěšná voda vyrovnané chuti.
Společnost Solan de Cabras své prameny udržuje v naprosté čistotě, přitom respektuje životní prostředí a snaží se o udržitelnost a co nejmenší ekologickou stopu. 
Velikost lahve 0,33 l
Země původu Španělsko

Chutná ještě lépe v kombinaci s