Dárkové balení kávy s hrnkem, Premium Barcelona, Saula, 250g Dárkové balení výběrové kávy s nádherným hrníčkem je ideálním dárkem pro jakéhokoli milovníka kávy. Káva 100 % Arabica pochází z vybraných plantáží a vyznačuje se intenzivním aroma, jemnou kyselostí a dlouhotrvající pěnou.

799 Kč s DPH

Skladem

+
Celková cena: 799 Kč s DPH
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

Dárkové balení obsahuje hrníček v nádherných barvách a mletou kávu, která je výsledkem pečlivého výběru pěti variant kávy Arabica. Káva pochází z malých horských plantáží v Brazílii, Střední Americe, Karibiku a Africe. Jedná se o aromatickou kávu intenzivní čokoládové chuti s jemnou kyselostí a plným tělem.

Základem úspěchu je pomalé pražení. Od svých začátků se v Saule přiklání k tradičnímu, pomalému pražení při teplotě 225 °C, díky kterému káva získá tu nejlepší vůni, chuť i barvu.

Sklizeň kávových třešní probíhá výhradně ručně a dbá se na dvojí selekci zrn, díky čemuž má káva to nejlepší aroma. Důležitou součástí výrobního procesu je také trojí prosévání kávy: během prvního se zrna zbaví prachu, během druhého pak vadných zrn a malých nečistot a během třetího se zrna dělí podle hustoty. Celý tento proces zaručuje, že se do vašeho šálku espressa dostanou opravdu jen ta nejkvalitnější a nejlepší zrnka.

Café Saula je španělský výrobce kávy sídlící v Sant Feliu de Llobregat. Firma působí od roku 1950, kdy se Lluís Saula Pons rozhodl pokračovat v rodinné tradici a založil pražírnu kávy nedaleko Barcelony. Záhy se k němu připojila i manželka María Teresa, která mu začala pomáhat s obchodními záležitostmi společnosti. Malá rodinná firma se pomalu rozrůstala a dnes v tradici pokračují děti zakladatelů. V Café Saula byli při výrobě kávy vždy o krok napřed, ať už díky technologiím, které neustále inovují, nebo díky neustálému vylepšování organoleptických vlastností kávy. Navíc kladou velký důraz na jakost surovin a tradiční proces výroby, čímž dosahují té nejlepší kvality produktů i služeb. Čísla hovoří za vše – ročně se zde vyrobí více než 1,2 milionů kg kávy, která si najde zákazníky po celém světě.

Výrobce Café Saula
Velikost balení 250 g
Káva 100% Arabica
Země původu Střední Amerika, Karibik, Brazílie, Afrika