Santamanía, Reserva, gin, 0,7l London Dry Gin Santamanía je vynikající gin malé madridské destilérky. Základem je destilát z viných hroznů. Poté přichází proces destilace. Na rozdíl od Santamanía London Dry Gin je jemnější i navzdory vyššímu obsahu alkoholu. Fantastická je šíře a hlouka chuti ve které se mísí šťavnatý jalovec, koriandr, lékořice, zajímavé minerály, španělský citrón, pistácie, kořen angeliky orris, maliny, skořice, zázvor a rozmarýn.

Momentálně vyprodáno Zobrazit podobné produkty z kategorie
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

London Dry Gin Santamanía je vynikající gin malé madridské destilérky. Základem je destilát z viných hroznů. Poté přichází proces destilace a orignální složky: jalovec, semínka koriandru, lékořice, čerstvá limetka, španělský citron, pistáciové oříšky, maliny, skořice, bílý pepř, zázvor a rozmarýn. Hotový Gin dozrává několik měsíců v barikových sudech z francouzského dubu.
Prvotní pocit v ústech je zaoblený se známkami jemného koření.  Na rozdíl od Santamanía London Dry Gin je jemnější i navzdory vyššímu obsahu alkoholu. Fantastická je šíře a hlouka chuti ve které se mísí šťavnatý jalovec, koriandr, lékořice, zajímavé minerály, španělský citrón, pistácie, kořen angeliky orris, maliny, skořice, zázvor a rozmarýn.
Výrobce SANTAMANÍA
Obsah alkoholu 41 %
Velikost lahve 0,7 l
Země původu Španělsko

Chutná ještě lépe v kombinaci s