Sal de Ibiza, Kešu 80g Vynikající kešu oříšky obalené v cajunském koření skvěle dobarví večer s přáteli. Lahodná směs koření zajistí netradiční chuťový zážitek, firma Sal de Ibiza je navíc zárukou kvality.

Momentálně vyprodáno Zobrazit podobné produkty z kategorie
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

Cajunské kešu jsou inspirovány kreolskou kulturou a nejlepší tradiční gastronomií Louisiany. Spojení kešu oříšků a ohnivé směsi koření zapálí a nadchne chuťové pohárky jakéhokoliv labužníka. Vynikající chuťový zážitek, který neskončí jen u jednoho...

SAL de IBIZA je společnost zaměřená na výrobky ze 100% mořské soli v té nejvyšší možné kvalitě. Její produkce pochází výhradně z přírodní rezervace "Parc Natural de ses Salines d'Eivissa". Produkty SAL de IBIZA jsou bez jakýchkoliv přísad a konzervačních látek. Sůl se suší pouze sluncem a mele v dávném kamenném mlýnu. Tímto způsobem si sůl SAL de IBIZA uchovává více než 80 důležitých minerálů a stopových prvků.
Složení: Kešu oříšky, slunečnicový olej, 100% přírodní mořská sůl, Cajun mix (česnek, paprika, cibule, pepř, koriandr, citronová kůra, chilli, zázvor, kurkuma, oregano, kardamon, tymián, majoránka, výtažek z kvasnic)

Hmotnost: 80 g

Původ: Španělsko

Jsme přímým dovozcem tohoto produktu 

Výrobce SAL de IBIZA
Velikost balení 80 g
Země původu Španělsko