Jamon Paleta Iberica de cebo, set včetně stojánku a nože, 4,5kg Paleta Ibérica je označení pro přední sušenou kýtu z černého polodivokého vepře. Prasátko, které v průběhu montanery - pohybu ve volné přírodě, nedosáhne požadované váhy na bázi konzumace žaludů a bylinek je poté dokrmené přírodním krmivem. Tato šunka zraje 18 měsíců. Dárkové balení, které je skvělým dárkem pro gurmána milujícího kvalitní maso obsahuje Paletu ibérica de cebo, stojan, nůž a elegantní vak.

3 699 Kč s DPH

Skladem

+
Celková cena: 3 699 Kč s DPH
Jaroslava Šnejdarová

Pomůže a poradí

Jaroslava Šnejdarová

Odpovědná osoba

+420 777 771 409

Dárkové balení obsahuje: Paleta Iberica de cebo, 1x stojan Basic, 1x nůž Basic, 1x elegantní vak.

Paleta je označení pro přední kýtu z černého polodivokého vepře. Paleta je vzhledem ke své menší váze charakteristická intenzivnější a výraznější chutí než jamón. V některých oblastech Španělska, např. v Katalánsku, je paleta pro své vlastnosti dokonce upřednostňována před jamónem.

Šunka pochází z iberského prasete, které má zvláštní genetickou vadu. Jeho svalstvo je tak málo kompaktní, že umožňuje, aby do něj pronikaly mastné kyseliny. Plátek iberské šunky je tak doslova protkán žilkami tuku, a proto je delikatesně jemný. Zraje 18 měsíců. Hmotnost je cca 4,5 kg.

Původ: Španělsko

Jsme přímým dovozcem tohoto produktu 

  • Vepřová iberská sušená šunka
  • Mořská sůl
  • Konzervanty(E-252)
  • Antioxidanty(E-301)
Velikost balení 4000 g
Země původu Španělsko

Chutná ještě lépe v kombinaci s